İletişim:

Subway Surfers Beijing Sınırsız Para ve Anahtar Hileli Yorum yok.

Bu Yazı Hakkında

Kazım Kabul

7 Eylül 2014 Pazar


Subway Surfers Beijing Sınırsız Para ve Anahtar Hileli

Oyun Hakkında

Kiloo firması tarafından hazırlanan aksiyonu bol bir oyun olan Subway Surfers oldukça popüler ve 100.000.000′dan fazla indirilen güzel bir android oyun. 1.814.713 kullanıcının 1.499.70′inden 5 yıldız almayı başarmış ender başarılı oyunlardan Subway Surfers. Zaten otobüste, metroda elindeki telefonunda bu oyunu oynayan birilerine illaki rastlamışsınızdır. Farklı ülkelerde geçen maceranın bu sayfadaki versiyonu Beijing’de geçiyor. HD grafiklerle zenginleştirilmiş bu keyifli oyunda yapmanız gereken güvenliklerden ve köpeklerden kaçmak. Kaçarken altın toplayıp, giysi satın alıp kendinizi geliştirebilirsiniz

Renkli ve etkileyici 3 boyutlu grafikleri, akıcı animasyonları ve sürükleyici müzikleri sayesinde oyuncuları mobil cihazları başına hapseden Subway Surfers, boş zamanlarını keyifli bir şekilde geçirmek isteyen tüm kullanıcıların akıllı telefonları ve tabletleri üzerinde yer alması gereken oyunlardan bir tanesidir.

★ Subway Surfers Dünya turunda gizemli Çin’i takip et!
★ Akrobatik güneşle Beijing’de koş!
★ Kaykay geliştirebilme eklendi 
★ Yeni altın ödüllerine ulaş!
★ Haftalık ödüllerin kilidini açmak için gizli ejderhaları topla!
★ Bu indireceğiniz hileli sürümdür. Sınırsız para ve anahtar hilesi vardır. İstediğiniz her şeyi ücretsiz elde edebilirsiniz.

Popüler sonsuz koşu türündeki Subway Surfers oyunu Windows Phone, IOS ve Android için yeni bir güncelleme aldı. Güncelleme ile oyunun versiyonu 1.28.0 olarak değişirken Dünya turu etkinliği dahilinde Çin’in Beijing şehri güncelleme ile indirilebilir hale geldi.

İndir


subway surfers hileli apk, subway surfers apk hileli indir, subway surfers beijing hileli apk, subway surfers beijing hileli apk indir, subway surfers beijing hileli mod apk, subway surfers beijing hileli mod apk indir, subway surfers beijing hileli indir, subway surfer beijing para hileli apk indir, subway surfer beijing anahtar hileli apk, apk indir, android oyun, subway surfer beijing para ve anahtar hilesi,

Paylaş

Facebook'da Paylaş
Twitter'da Paylaş
Google+'da Paylaş

İlgili Yazılar

Subway Surfers Beijing Sınırsız Para ve Anahtar Hileli hakkında yorum yok.