İletişim:

Subway Surfers Beijing APK İndir (v1.28.0) Yorum yok.

Bu Yazı Hakkında

Kazım Kabul

7 Eylül 2014 Pazar


Subway Surfers Beijing APK İndir (v1.28.0)

Oyun Hakkında

Subway Surfers, Android cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz oldukça eğlenceli bir koşma ve kaçma oyunudur. Oyunda amacınız köpeğiyle birlikte oyundaki kahramanımız Jake'i kovalayan polis memurundan kaçarak, toplayabileceğiniz kadar yüksek puan toplamaktır. 

Renkli ve etkileyici 3 boyutlu grafikleri, akıcı animasyonları ve sürükleyici müzikleri sayesinde oyuncuları mobil cihazları başına hapseden Subway Surfers, boş zamanlarını keyifli bir şekilde geçirmek isteyen tüm kullanıcıların akıllı telefonları ve tabletleri üzerinde yer alması gereken oyunlardan bir tanesidir.

★ Subway Surfers Dünya turunda gizemli Çin’i takip et!
★ Akrobatik güneşle Beijing’de koş!
★ Kaykay geliştirebilme eklendi 
★ Yeni altın ödüllerine ulaş!
★ Haftalık ödüllerin kilidini açmak için gizli ejderhaları topla!

Popüler sonsuz koşu türündeki Subway Surfers oyunu Windows Phone, IOS ve Android için yeni bir güncelleme aldı. Güncelleme ile oyunun versiyonu 1.28.0 olarak değişirken Dünya turu etkinliği dahilinde Çin’in Beijing şehri güncelleme ile indirilebilir hale geldi.

İndir


subway surfers apk, subway surfers apk indir, subway surfers beijing apk, subway surfers beijing apk indir, subway surfers beijing mod apk, subway surfers beijing mod apk indir, subway surfers beijing indir, subway surfer beijing apk indir, subway surfer beijing apk, apk indir, android oyun,

Paylaş

Facebook'da Paylaş
Twitter'da Paylaş
Google+'da Paylaş

İlgili Yazılar

Subway Surfers Beijing APK İndir (v1.28.0) hakkında yorum yok.