İletişim:

Hungry Shark Evolution Hileli APK İndir Yorum yok.

Bu Yazı Hakkında

Kazım Kabul

6 Eylül 2014 Cumartesi


Hungry Shark Evolution Hileli APK İndir
Aksiyon dolu bir Android oyunu olan Hungry Shark Evolution'da amacınız vahşi bir köpek balığının kontrolünü elinize alarak en uzun süre hayatta kalmaya çalışmak. Mükemmel üç boyutlu efektler ve aksiyon dolu bir oyun sizleri bekliyor. Deniz altında geçireceğiniz bu heyecan dolu oyunda küçük balıkları yiyerek, aşama kaydettikçe 10 tonluk bir beyaz köpek balığının kontrolünü bile elinize alabilirsiniz.

Lezzetli deniz yaratıkları, yüzücüler, kaplumbağalar ve balıkçıları yiyerek besleneceğiniz Hungry Shark Evolution'da ne kadar çok beslenirseniz o kadar çok gelişeceksiniz. Tabii bunları yaparken denizlerin tek saldırganı siz değilsiniz. Size saldıran düşman köpek balıkları, denizde bulunan mayınlar, denizaltılar ve denizin derinliklerine indikçe karşınıza çıkan garip yaratıklarda size zarar vermeye çalışacak. İleride daha büyük bir köpek balığı olduğunuzda doğrudan gemileri bile parçalayabilirsiniz.

Bölümleri tamamlayın, madeni paralar ve mücevherler kazanmak için gizli hazineleri bulun. Topladığınız paralar ve mücevherler ile özel yeteneklerinizi geliştirin ve yönetimini elinize almak istediğiniz denizin diğer vahşi köpek balıklarını açtırın. Hungry Shark Evolution ile eğlenceli ve bir o kadar aksiyon dolu maceralar sizleri bekliyor.

İndireceğiniz Hungry Shark Evolution para ve elmas hileli sürümdür. İstediğiniz her şey ücretsizdir. Rahat rahat oynayabilirsiniz. Sınırsız para ve elmas hilesi mevcut oyunun tadını çıkarmanız dileğiyle. İyi oyunlar.

İndir


Paylaş

Facebook'da Paylaş
Twitter'da Paylaş
Google+'da Paylaş

İlgili Yazılar

Hungry Shark Evolution Hileli APK İndir hakkında yorum yok.