İletişim:

Su Sızıntısı Tespiti Yorum yok.

Bu Yazı Hakkında

Kazım Kabul

23 Temmuz 2014 Çarşamba


Su Sızntısı Tespiti
Su Sızıntısı Tespiti
Su sızıntısı tespiti yaptırmak için eskisi gibi evinizin kırılıp dökülmesine ve adeta bir inşaat haline gelmesine gerek kalmamıştır. Bu konuda uzman hale gelen firmamız ve su tesisatçısı ustalarımız ellerinde bulunan teknolojik ekipmanlar ile birlikte sorunun en kısa sürede evinize zarar gelmeden çözüme kavuşturulmasını sağlamaktadır. 

Sizler de böyle bir sorun ile karşı karşıya kaldıysanız kesinlikle geleneksel yöntemler ile su kaçağı tespiti yapan su tesisatçılarına itibar etmeyiniz. Zira bu şekilde hem eviniz büyük oranda hasar görecek hem de birden çok yedin kırılması gerektiği durumlarda onarım yaptırmak zaman kaybına sebebiyet verecektir. Bu sebepten ötürüdür ki su kaçağı sorununun çözülmesi için teknolojik cihazlar ile birlikte hareket eden firmamıza başvurmanız sizler için en sağlıklı yöntem olacaktır. 

Su sızıntısı tespiti yapan bilgisayarlı ve kameralı cihazımızı ustalarımız evinizin çeşitli yerlerinde gezindirecektir. Cihaz kaçağı bulduğu anda sinyal vermeye başlayacaktır. Şunu da belirtmekte yarar vardır ki su kaçağı tespit cihazı noktasal olarak tespit yapmaktadır. Yani sinyali aldıktan sonra onarıma başlandığı zaman karşınıza sorun kaynağının farklı bir yer çıkma olasılığı çok istisnai durumlar dışında imkânsızdır. Su sızıntısı tespitini geciktirdiğiniz zaman pek çok farklı sorun beraberinde gelebilmektedir. Bunların başında ise duvarlarda sararmalar ve küflenmeler, evin içerisinde oluşacak olan kötü kokular, alt komşunuzun tavanından su akmaları meydana çıkması gelmektedir. 

 Web : http://istanbulsukacagibulma.com

Paylaş

Facebook'da Paylaş
Twitter'da Paylaş
Google+'da Paylaş

İlgili Yazılar

Su Sızıntısı Tespiti hakkında yorum yok.