İletişim:

Minecraft Pocket Edition 0.9.6 Full APK İndir Yorum yok.

Bu Yazı Hakkında

Kazım Kabul

25 Temmuz 2014 Cuma


Öne Çıkan Resim
Minecraft Pocket Edition, android için tasarlanmış eğlenceli bir oyundur. Oyunun amacı size verilen bloklarla aklınıza gelen her şeyi inşa edebilir kendinize yeni bir dünya yaratabilirsiniz unutmadan hayatta kalmakta önemlidir ortamda dost ve düşmanda kazanabilirsiniz hayal gücünüzü kullanarak oyunun keyfine varın. 

Google Play'de 13,49 TL'ye satılan oyunu buradan full ücretsiz indirebilirsiniz. Oyunda her şey açıktır full sürümdür.

Desenli küpleri kullanarak 3 boyutlu tasarımlar yapmanızı sağlayan bir oyun olan Minecraft, tüm dünyada çılgınlık boyutuna ulaşmış durumda! 

Programcılar Markus Persson ve Jens Bergensten tarafından geliştirilen oyun çok kısa sürede fenomen olmayı başardı. Farklı desenlere sahip küpleri kullanarak hayal ettiğiniz herşeyi tasarlayabileceğiniz oyun Creative (yaratıcılık) ve Survival (hayatta kalma) olmak üzere 2 farklı modda oynanabiliyor. 

Çeşitli video sitelerinde Minecraft oyunu ile tasarlanan inanılmaz yapılar görebilirsiniz. Hayal gücünüzü kullanarak bu yapılara kendi şaheserinizi eklemek için ne duruyorsunuz?

İndir


Mobil platformların hemen hemen en iyi uygulaması Minecraft Pocket Edition Android sürümünü APK olarak sitemiz üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Kurulum

RAR dosyasının içindeki "Minecraft Pocket Edition 0.9.6.apk" dosyasınızı telefonunuza atın. Attığınız dosyayı çalıştırarak telefonunuza kurulumunu yapın.

Ekran Görüntüleri

Minecraft Pocket Edition 0.9.6 Full Android APK İndir
Minecraft Pocket Edition 0.9.6 Full Android APK İndir
minecraft pocket edition, minecraft pocket edition indir, minecraft pocket edition apk indir, minecraft pocket edition apk, minecraft pocket edition full apk indir, minecraft pocket edition full apk, minecraft pocket edition full indir, minecraft pocket edition hileli apk, minecraft pocket edition hileli apk indir, android oyunlar, android oyun, apk indir,

Paylaş

Facebook'da Paylaş
Twitter'da Paylaş
Google+'da Paylaş

İlgili Yazılar

Minecraft Pocket Edition 0.9.6 Full APK İndir hakkında yorum yok.