İletişim:

Ücretsiz OGame Karanlık Madde Hilesi Yorum yok.

Bu Yazı Hakkında

Kazım Kabul

8 Haziran 2014 Pazar


Öne Çıkan Resim
Ücretsiz OGame Hilesi 2014 Güncel

Merhaba değerli ziyaretçilerimiz

Hile normalde ücretlidir, ama sitemize özel ücretsiz kullanabilirsiniz. Hile genellikle Türkiye sunucularında sorunsuz çalışmaktadır.

Hilenin kullanımına dair detaylı anlatım aşağıdadır. Sayfanın altında bulunan yorum bölümünden hileye dair soru sorabilirsiniz.

İndir

Hile Nasıl Yapılır?

 • İlk olarak yukarıdaki indir butonuna tıklıyoruz.
 • Tıkladığımız linkte açılan dosyayı bilgisayarımıza indiriyoruz.
 • Programa tıklayarak kurulumu yapıyoruz.
 • Hile otomatik olarak etkin oluyor.
 • Daha sonra oyuna giriyoruz. 
 • NOT: Hileyi kurmadan önce oyunu kapatın.

Ogame oyunu, hiçbir program yüklemenize gerek kalmadan güncel tüm browser yani tarayıcılarla oynanabilen ve multiuser diye bilinen çok kullanıcının aynı anda oynadığı gelişmiş bir strateji oyunudur. Bu oyunu oynamak için diğer oyunlardakilerin aksine, bilgisayarınıza hiç bir program yüklemezsiniz. Bu sayede bilgisayarınıza hiç bir yük getirmez ve bilgisayar konfigürasyonunun çok iyi olmasına ihtiyaç duymaz. Klasik bir bilgisayar ve güncel bir tarayıcı ogame oyununu oynamanıza yeterli olacaktır. Ogame oyunu uzayda geçen bir serüveni konu olan, birden fazla oyuncuyla oynanan ve tamamen strateji temelli bir oyundur. Bu oyuna başladığınızda tamamen sizin stratejinize uygun olarak gelişme gösterebilir ve diğer oyuncularla mücadele edebilirsiniz. İsterseniz savunma ağırlıklı, isterseniz filo yani saldırı ağırlıklı veya isterseniz kademe ağırlıklı oyun oynayabilirsiniz. Arkadaş listenize eklediğiniz arkadaşlarınızla müttefik saldırılar düzenleyebilir veya müttefik savunmalar yapabilirsiniz. Kendi arkadaş guruplarınızla İttifaklar kurabilir, onları guruplara ve yetkilere ayırabilir ve birlikte başka ittifaklara savaş açarak onlara kafa tutabilirsiniz. Ogamesavasi' nda tüm bunlar geçerlidir. Güçlü dostluklar kurarak oyunda birinciliğe oynayabilirsiniz. Ogame oyunu çok oyunculu bir oyun olduğu için yalnız başınıza liderliği elinizde tutmanız gerçekten çok zordur. O yüzden ittifak kurarak veya mevcut ittifaklara katılarak kendinizi daha sağlama almış olursunuz. Büyük savaşlar sonucunda eğer savaş sizin gezegeninizde olduysa ve şansınız yolunda gittiyse AY sahibi olabilir ve AY' ın size sağlayacağı bir çok avantajdan yararlanabilirsiniz. Ay üzerine inşa edebileceğiniz Radar sayesinde başka oyuncuların filo hareketlerini takip edebilir ve onların filolarına kilit atabilirsiniz.

Hile Nasıl Yapılır?

 • Tıkladığımız linkte açılan siteye üye oluyoruz!
 • Daha sonra e-posta adresimize onay kodu geliyor üyeliğimizi onaylıyoruz.
 • Üyeliğimizi onayladıysak e-postanıza Kodunuz adlı bir mail gelecek bu mail içerisinde kodunuzu bulabilirsiniz.
 • Kodu kopyalayıp oyun içindeki markete giriyoruz ve kodlar bölümüne yapıştırıp alıyoruz.
 • Üye olduğunuz siteden gelen onay linkine tıklayıp üyeliğinizi onaylamadığınız takdirde e-pin kodunuz gelmez.
 • Mail adresinizden onaylamayı unutmayın!

  Paylaş

  Facebook'da Paylaş
  Twitter'da Paylaş
  Google+'da Paylaş

  İlgili Yazılar

  Ücretsiz OGame Karanlık Madde Hilesi hakkında yorum yok.