İletişim:

Ücretsiz MARS Online Mini Para Hilesi Yorum yok.

Bu Yazı Hakkında

Kazım Kabul

8 Haziran 2014 Pazar


Öne Çıkan Resim
Ücretsiz MARS Hilesi 2014 Güncel

Merhaba değerli ziyaretçilerimiz

Hile normalde ücretlidir, ama sitemize özel ücretsiz kullanabilirsiniz. Hile genellikle Türkiye sunucularında sorunsuz çalışmaktadır.

Hilenin kullanımına dair detaylı anlatım aşağıdadır. Sayfanın altında bulunan yorum bölümünden hileye dair soru sorabilirsiniz.

İndir

Hile Nasıl Yapılır?

 • İlk olarak yukarıdaki indir butonuna tıklıyoruz.
 • Tıkladığımız linkte açılan dosyayı bilgisayarımıza indiriyoruz.
 • Programa tıklayarak kurulumu yapıyoruz.
 • Hile otomatik olarak etkin oluyor.
 • Daha sonra oyuna giriyoruz. 
 • NOT: Hileyi kurmadan önce oyunu kapatın.
Dünyanın en gelişmiş ve en başarılı oyun motorlarından birisi olan Unreal Engine 3 kullanan M.A.R.S. online oyun severlere olağanüstü bir görsel şölen vaat ediyor. Unreal Engine 3’ün gücünü arkasına alan oyundaki görsellik ve oyun içinde meydana gelen tüm efektler hatırı sayılır şekilde başarılı hazırlanmış. Günümüzün bilinen en önemli oyunlarından olan Mass Effect, Gears of War ve Batman serisi gibi daha birçok yapım tarafından tercih edilen Unreal Engine 3 hiç şüphesiz TPS türündeki bir oyun için seçilebilecek en iyi grafik motorudur. M.A.R.S.’ı geliştiren ekibinde Unreal kullanma konusunda başarılı olduğu bir gerçek. Belirttiğimiz diğer bütün Unreal Engine 3 oyunlarında görebileceğiniz özellikler M.A.R.S.’tada bulunuyor. M.A.R.S.’ı indirmeden önce üye olarak kendinize bir hesap oluşturmak zorundasınız. Oyuna üye olmak için TIKLAYIN. Alışığa gelmiş klasik MMOFPS oyunlarından daha farklı bir oynanışa sahip olan TPS tür, online platforma taşınınca daha üstün bir oynanışa ve keyfe dönüşüyor. Aksiyonu gerçek anlamda yaşamak isteyen online oyuncuların bu yeni akıma katılmalarını tavsiye ediyoruz. M.A.R.S. sadece oyun türü ile değil sahip olduğu oynanabilirlik özellikleriyle de rakiplerine üstünlük sağlıyor. Klişelerden kurtulan M.A.R.S. yenilikçiliği ile dikkat çekiyor. Yenilikçi anlayışını ise en çok oynanış özelliklerinde fark ediyoruz. Daha önce online oyunlarda görmeye alışık olmadığımız bir siper alma sistemi ve çift silah kullanabilme imkanı ile beğeni topluyor. Özelliklede savaş anında oyunlara sunulan çift silah alabilme seçeneği ile aynı anda iki ana silah ile düşmana saldırabilirsiniz.

Hile Nasıl Yapılır?

 • Tıkladığımız linkte açılan siteye üye oluyoruz!
 • Daha sonra e-posta adresimize onay kodu geliyor üyeliğimizi onaylıyoruz.
 • Üyeliğimizi onayladıysak e-postanıza Kodunuz adlı bir mail gelecek bu mail içerisinde kodunuzu bulabilirsiniz.
 • Kodu kopyalayıp oyun içindeki markete giriyoruz ve kodlar bölümüne yapıştırıp alıyoruz.
 • Üye olduğunuz siteden gelen onay linkine tıklayıp üyeliğinizi onaylamadığınız takdirde e-pin kodunuz gelmez.
 • Mail adresinizden onaylamayı unutmayın!

  Paylaş

  Facebook'da Paylaş
  Twitter'da Paylaş
  Google+'da Paylaş

  İlgili Yazılar

  Ücretsiz MARS Online Mini Para Hilesi hakkında yorum yok.