İletişim:

Ücretsiz At Zarını Kur Şehrini JoyPara Hilesi Yorum yok.

Bu Yazı Hakkında

Kazım Kabul

2 Haziran 2014 Pazartesi


Öne Çıkan Resim
Ücretsiz At Zarını Kur Şehrini Nakit(JoyPara) Hilesi 2014 Güncel

Merhaba değerli ziyaretçilerimiz

Hile normalde ücretlidir, ama sitemize özel ücretsiz kullanabilirsiniz. Hile genellikle Türkiye sunucularında sorunsuz çalışmaktadır.

Hilenin kullanımına dair detaylı anlatım aşağıdadır. Sayfanın altında bulunan yorum bölümünden hileye dair soru sorabilirsiniz.

İndir

Hile Nasıl Yapılır?

 • İlk olarak yukarıdaki indir butonuna tıklıyoruz.
 • Tıkladığımız linkte açılan dosyayı bilgisayarımıza indiriyoruz.
 • Programa tıklayarak kurulumu yapıyoruz.
 • Hile otomatik olarak etkin oluyor.
 • Daha sonra oyuna giriyoruz. 
 • NOT: Hileyi kurmadan önce oyunu kapatın.

Joygame‘in Goley‘den sonra duyurduğu At Zarını Kur Şehrini sizi eski günlere sürükleyecek eğlenceli bir masa oyunu. Bir zamanlar aile bireylerinin ve arkadaş guruplarının bir araya gelerek keyifli vakit geçirmesini sağlayan Monopoly ve benzer masa oyunlarının geliştirilmiş online versiyonu olan At Zarını Kur Şehrini, sevimli grafikleri ve animasyonlarıyla ön plana çıkıyor. Küçük bir kurulum dosyası yükleyerek oynayabildiğiniz At Zarını Kur Şehrini‘de farklı karakterler ve kart seçenekleri bulunmakta. Kutulara bölünmüş dikdörtgen bir platform üzerinde gelişen oyun 2D görüntülere sahip. Bireysel ve takım halinde oynama seçeneği bulunan At Zarını Kur Şehrini‘de belirlenen noktadan başlayarak atmış olduğunuz zarın sayısınca saat yönünde ilerliyorsunuz. Üzerine gelmiş olduğunuz kutuda bulunan talimata göre masadan kart çekebiliyor, o alandaki arsayı kasadaki paranız ile satın alabiliyor veya satın alınmış bir mülke denk geldiğinde ev sahibinin belirlediği kirayı ödemek zorunda kalabiliyorsunuz. Cezai yaptırımların da bulunduğu At Zarını Kur Şehrini‘de mülk devretme veya benzer tüm arsaları satın alarak çifte kira alma gibi esnek özelliklerden de faydalanmanız mümkün. At Zarını Kur Şehrini‘de temel ve özel olmak üzere 2 karakter sınıfı bulunuyor, temel karakterleri tüm oyuncular kullanabilirken özel karakterlere ücret karşılığında sahip olabiliyorsunuz. 8 farklı temel karakterin yer aldığı At Zarını Kur Şehrini‘de her karakterin farklı bir yeteneği bulunmakta. Zar atma becerisi, geleceği tahmin, pazarlama yeteneği, iş deneyimi gibi yeteneklere sahip olan karakterler, yetenekleri doğrultusunda oyunun gidişatına yön verebiliyorlar.

Hile Nasıl Yapılır?

 • Tıkladığımız linkte açılan siteye üye oluyoruz!
 • Daha sonra e-posta adresimize onay kodu geliyor üyeliğimizi onaylıyoruz.
 • Üyeliğimizi onayladıysak e-postanıza Kodunuz adlı bir mail gelecek bu mail içerisinde kodunuzu bulabilirsiniz.
 • Kodu kopyalayıp oyun içindeki markete giriyoruz ve kodlar bölümüne yapıştırıp alıyoruz.
 • Üye olduğunuz siteden gelen onay linkine tıklayıp üyeliğinizi onaylamadığınız takdirde e-pin kodunuz gelmez.
 • Mail adresinizden onaylamayı unutmayın!

  Paylaş

  Facebook'da Paylaş
  Twitter'da Paylaş
  Google+'da Paylaş

  İlgili Yazılar

  Ücretsiz At Zarını Kur Şehrini JoyPara Hilesi hakkında yorum yok.