İletişim:

Zombie Tsunami Sınırsız Para Hileli Full APK İndir (43 MB) Yorum yok.

Bu Yazı Hakkında

Kazım Kabul

7 Mayıs 2014 Çarşamba


Öne Çıkan Resim
Zombie Tsunami sıradan zombi oyunu örneklerinden çok farklı bir oyun yapısına sahip olan oldukça eğlenceli bir Android oyunudur. 

Ücretsiz olarak oynanabilen bir mobil oyun olan Zombie Tsunami'de bu sefer zombileri kontrol ediyoruz. İnsanoğlunun her fırsatta tokatladığı bu cansız arkadaşlar artık bu duruma isyan ediyor ve ayaklanıyor. Sokaklarda gezen tek bir zombi ile başlayan bu harekette içimizde intikam pıtırcıkları oluşmasını sağlayan insancıkları kovalıyoruz ve partimize dahil ediyoruz. Ne kadar çok insan ısırırsak Zombi tsunamimiz o kadar uzun süre ayakta kalabilecektir. 

Bu ayaklanmamız süresinde beyinler menümüzü oluşturan tek lezzet değil. Birçok farklı bonus oyunun eğlenceli yapısını ortaya çıkarmakta. Bu bonuslar sayesinde gözünden lazerler saçan dev zombimizi canlandırabilir, bir ninja olarak şehirler arasında dolaşabilir veya UFO'lar aracılığıyla zombilerimizi klonlayabiliriz. 

Ayaklanmamız elbet ki insancıkların çırpınışları olmadan devam etmeyecek. Tanklar, bombalar ve daha birçok ölümcül engel ayaklanmamız süresinde bizleri bekliyor. Ölümcül engel demişken, ölümden korkan kim ki? 

Oyunun grafikleri animasyon tadındadır ve oldukça eğlenceli görünmektedir. 300'den farklı görevi tamamlamaya çalıştığımız oyunda 8 farklı bonus güçlendirme bizi beklemekte. Dünya çapındaki 9 farklı mekanda geçen oyunda arkadaşlarımızı yiyebilmemiz de mümkün. Eğer zombiler hakkında empati kurarak kendinizi onların yerine koyabiliyor ve insanların bunca zamandır zombilere yaptıklarını kınama şansını elde etmek istiyorsanız Zombie Tsunami'yi deneyebilirsiniz.

İndir

Traffic Racer v1.8 Sınırsız Para Hileli APK indir
Mobil platformların hemen hemen en iyi araba simülasyon uygulaması Zombie Tsunami Android sürümünü APK olarak sitemiz üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Kurulum

RAR dosyasının içindeki "Zombie Tsunami.apk" dosyasınızı telefonunuza atın. Attığınız dosyayı çalıştırarak telefonunuza kurulumunu yapın.

Ekran Görüntüleri

Zombie Tsunami Sınırsız Para Hileli Full APK İndir (43 MB)
Zombie Tsunami Sınırsız Para Hileli Full APK İndir (43 MB)

Paylaş

Facebook'da Paylaş
Twitter'da Paylaş
Google+'da Paylaş

İlgili Yazılar

Zombie Tsunami Sınırsız Para Hileli Full APK İndir (43 MB) hakkında yorum yok.